POZNAJ NAS
AKADEMIA MAŁEJ PSZCZÓŁKI
to żłobek i przedszkole stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Do Państwa dyspozycji oddajemy placówkę, w której dzieci zostaną otoczone troskliwą opieką, będą poznawać otaczający ich świat oraz nabywać nowe umiejętności. Gwarantujemy dzieciom profesjonalną opiekę i świetną zabawę pod nieobecność rodziców. Akademia Małej Pszczółki wykorzystując nowoczesne metody pracy z dziećmi oferuje bogatą ofertę zajęć edukacyjnych. Proponowane przez nas zajęcia oraz zabawy edukacyjne mają za zadanie wspomóc naturalny rozwój dziecka pod względem emocjonalnym, społecznym, intelektualnym oraz motorycznym.
Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy niepowtarzalną biblioteczkę zawierającą bogaty zbiór książek. Klienci naszej placówki będą mogli bezpłatnie wypożyczać książki do domu i czytać je swojemu dziecku. Zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie dziecko osiąga poprzez codzienne czytanie. Dziecko nie tylko czerpie z tego radość ale również zaspokaja swoje potrzeby emocjonalne. W ten sposób wspiera się jego rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Dzięki propagowaniu codziennego czytania dzieciom nasza placówka chce wspomóc społeczną akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
Wspólnie z dziećmi pragniemy brać udział w różnych akcjach społecznych i dobroczynnych by rozbudzać w dzieciach wrażliwość na potrzeby innych.
MISJA
Misją Akademii Małej Pszczółki jest wspieranie rodziców w wychowaniu, nauce i opiece dzieci z uwzględnieniem ich potrzeb rozwojowych w przyjaznej, ciepłej atmosferze.
Akademia Małej Pszczółki to miejsce przyjazne dzieciom. Z dziećmi dzielimy się naszą pasją życia, przybliżając im otaczający je świat w najbardziej atrakcyjny dla nich sposób, rozbudzamy dziecięcą kreatywność i umożliwiamy aktywne spędzanie czasu. U nas dziecko się pobawi, odkryje świat i rozwinie swoją kreatywność. Celem naszych pedagogów jest zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa, akceptacji, zrozumienia, które są tak niezbędne do prawidłowego jego rozwoju. Nasi nauczyciele pomogą odkryć talenty drzemiące w dzieciach by później móc je rozwijać.
KADRA
Kadra – to ludzie pracujący z pasją
Naszą placówkę tworzy zespół nauczycieli, specjalistów którzy dbają o ciepłą i przyjazną atmosferę, tak potrzebną do prawidłowego rozwoju dziecka. Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania nowych rzeczy, uczą nabywać nowe umiejętności oraz rozwijają ich zdolności i pasje. Okazują im zrozumienie, cierpliwość i akceptację w codziennej nauce i zabawie. Nasi nauczyciele ciągle się rozwijają i kształcą, dzięki czemu w codziennej pracy wykorzystują najnowsze metody pracy z dziećmi. Codzienne zajęcia i zabawy gwarantują edukację i wychowanie na najwyższym poziomie.  
Dlaczego Akademia Małej Pszczółki – Co nas wyróżnia?
profesjonalna opieka nad dziećmi
indywidualne podejście do dziecka
wspieranie i rozwój talentów dziecka
ludzie pracujący z pasją
miejsce doskonałej zabawy dla dzieci
nowoczesna placówka
bogaty program edukacyjny
opieka specjalistów
biblioteka z bogatym zbiorem książek dla dzieci